Myśliwi Strachu na 3 miejscu Turbo Top Antyradia

Pierwszy mały sukces naszego singla Myśliwi Strachu zaliczony. W 1071 notowaniu listy Turbo Top Antyradia jesteśmy na 3 miejscu. Piłka ciągle w grze, kto wie, może to jeszcze nie koniec dobrej passy. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszym fanom, bez Waszych głosów i zaangażowania taki awans byłby z pewnością niemożliwy. 

Można już zobaczyć Teledysk do Myśliwych Strachu

Można już zobaczyć teledysk do "Myśliwych Strachu", naszego pierwszego singla promującego album "Niewrażliwość" (EP).

W teledysku udział wzięli: Zuzia Dąbkowska, Wojciech Grzybek, Mariusz Kowalkowski, Agnieszka Niebrzegowska, Sebastian Sereda, Nazariy Sydor

Wydawca: SENSITIVEI
Realizacja i produkcja - Snapshot & Studio Concept
Scenariusz i reżyseria - Sebastian Sereda
Zdjęcia - Jakub Golik, Rafał Klimczyk
Montaż - Jakub Golik, Sebastian Sereda
Postprodukcja - Jakub Golik
Charakteryzacja - Anna Kliszcz, Przemysław Smoliński

www.onstuff.pl

Teledysk do Myśliwych Strachu już za kilka dni

Było trochę strasznie i trochę śmiesznie. Zdjęcia do teledysku Myśliwi Strachu zakończone. To był pracowity tydzień :). Obrazek będzie mocny. Wielkie dzięki dla całej ekipy za zaangażowanie i pracę. Teraz czekamy na gotowy klip. Premiera teledysku 9 października a poniżej mała zapowiedz tego co przygotowaliśmy. 

Link do galerii z fotkami z planu:  http://onstuff.pl/galleria/album/mysliwi-strachu-klip

Dzwonki i pliki Mp3 do pobrania

Jest już możliwość pobrania dzwonków i plików Mp3 z naszymi utworami za pomocą SMS'a. Niezbędne do tego kody znajdziesz poniżej.

DZWONKI
Jeśli chcesz pobrać dzwonek wyślij SMS z kodem wybranego utworu na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto)

 1. Ludzie psy - SMS o treści:  HIT.79039
2. Kobieta zła - SMS o treści: HIT.79143
3. Myśliwi strachu - SMS o treści:  HIT.79038
4. Dusza - SMS o treści: HIT.79142
5. Ile jestem wart - SMS o treści: HIT.79144

Pliki MP3
Jeśli chcesz pobrać Mp3 wyślij SMS z kodem wybranego utworu na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto)

 1. Ludzie psy - SMS o treści:  HIT.79017
2. Kobieta zła - SMS o treści: HIT.79117
3. Myśliwi strachu - SMS o treści:  HIT.79016
4. Dusza - SMS o treści: HIT.79118
5. Ile jestem wart - SMS o treści: HIT.79119


Nasz album dostępny jest również za pośrednictwem m.in. AmazonEmpik , Apple Music (iTunes), Spotify, Tidal i w ponad 80 innych serwisach streamingowych na całym świecie.
 

On Stuff na Apple Music, Spotify i innych

Nasza płyta jest już dostępna m.in. na AmazonEmpik , Apple Music (iTunes), Spotify, Tidal i ponad 80 innych serwisach streamingowych na całym świecie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy :)

Myśliwi strachu

"Myśliwi strachu" to najwyżej oceniany przez słuchaczy i zarazem ostatni z kawałków z naszego EP. Prawdziwa petarda!


Dusza

Tym razem lekko funky. "Dusza" to kolejny kawałek z naszego EP Niewrażliwość.

Kobieta zła

Było delikatnie, było ostro, a teraz mamy dla Was coś pomiędzy. "Kobieta zła" to kolejny numer z naszego EP „Niewrażliwość”. Mamy nadzieję. że się Wam spodoba. Za kilka dni wrzucamy kolejny kawałek :) 

 

Ludzie psy

Teraz coś dla miłośników porządnego Rock'owego grania. Ostre gitary, mocny tekst ... "Ludzie psy" to kolejny numer z naszego EP "Niewrażliwość".

Ile jestem wart

Zaczynamy delikatnie. Łagodny wokal, akustyczne brzmienie gitar, ... przedstawiamy Wam "Ile jestem wart" - jeden z 5 utworów na naszej EP'ce "Niewrażliwość". Już niedługo kolejny, nieco mocniejszy :). Zapraszamy serdecznie do posłuchania i dzielenia się wrażeniami.

Master EP'ki mamy już w rękach

Prace w studio nad pierwszą częścią materiału na nasz debiutancki album "Niewrażliwość" dobiegły końca. Już niebawem za pośrednictwem mediów internetowych (YT, FB) będziemy prezentować Wam nagrania z naszej EP'ki. Teraz zabieramy się za kolejny etap, ... fizyczna produkcja płyty.   

Transmisja koncertu z HearStudio na ŻYWO !

Koncert On Stuff na żywo na FB. Wszystkich, którzy nie mogą być dziś (03-02-2017) z nami osobiście, zapraszamy serdecznie do oglądania naszego koncertu na żywo prosto z HearStudio, dziś między 20:30 a 21:00. Jest to pierwszy tego typu koncert realizowany przez HearStudio, ... będzie czad ... :)

link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1872055413078458/

Mały "Fan Test"

Na początku lutego 2017 r., tuż przed wejściem do studia, organizujemy kameralny koncert, na którym chcemy zaprezentować materiał przygotowany na nasz debiutancki album. Chętnie dowiemy się, które kompozycje najbardziej wpadają Wam w ucho. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Dobra zabawa i porządne rockowe granie gwarantowane.  Szczegóły w zakładce koncerty.